Letenky do USA

Letenky do USA z České republiky se nejčastěji prodávají do velkých měst na obou pobřežích Spojených států a do letovisek na Floridě. Nejoblíbenější trasa je Praha - New York, další časté destinace jsou především Los Angeles, San Francisco, Las Vegas, Chicago a Miami. Ceny se pohybují od dvanácti tisíc výše, nejlevnější bývají letenky na východní pobřeží a to zejména na frekventované trase do New Yorku. Pro nejlepší ceny sledujte pravidelně různé akční nabídky, například na stránce Akční letenky na MěstaSvěta.cz.

Rezervujte letenky do USA

Místo odletu:
Cíl cesty:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Zde máte možnost rezervovat letenky do USA nebo kamkoliv jinam, které prodává společnost Student Agency. Zadejte do formuláře místo a datum odletu a návratu, stiskněte tlačítko Vyhledat lety a budete přresmerováni do rezervacního systému Královna od Student Agency, kde celý proces rezervace dle pokynů dokončíte. Královna je v České republice nejpoužívanejší a nejkvalitnejší rezervační systém, který nabízí letenky do celého světa a snaží se nalézt vždy nejkratší spojení s nejnižší cenou. Stejný systém naleznete na většine ceských stránek, které nabízí prodej letenek, proto mužete jednoduše využít přímo náš formulár pro vstup do něj.

Vše ohledně rezervace letenky zajištuje společnost Student Agency s následujícími kontaktními údaji:

  • Sídlo: Bašty 2, 602 00 Brno
  • IČO: 25317075
  • DIČ: CZ25317075
  • zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 24882, zastoupena: Ing. Radimem Jančurou, jednatelem společnosti

S jakýmkoliv dotazem se mužete obrátit na následující kontakty:

Dotazy ohledně rezervací letenek mužete psát také na info@mestasveta.cz